ПРОТОКОЛ

ПРОТОКОЛ


НАГРАЖДАВАНЕ

ПЕТНАДЕСЕТИ НАЦИОНАЛЕН  КОНКУРС ЗА ГАЙДАРИ

И ИНСТРУМЕНТАЛНИ КАМЕРНИ СЪСТАВИ

“ВЪЛШЕБНИ РИТМИ “

Нови пазар 2017

Индивидуални изпълнители – І група

Награда Име, презиме, фамилия
  МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ
Специална Кристиян Галинов Ямболов
НЧ „Просвета-1905” гр.Аксаково
Първа Кирил Димитров Димитров
НЧ „Дръстър-2012” гр.Силистра
Първа Крум Стефанов Долапчиев
СУ „Захари Стоянов” гр.Варна
Втора Константинос Гризис
НЧ „Дръстър-2012” гр.Силистра
Трета Антония Даринова Колева
НЧ „Дръстър-2012” гр.Силистра
Трета Борислав Стефанов Лазаров
НЧ „Дръстър-2012” гр.Силистра
Поощрение Стефан Цветомиров Стефанов
ЦПЛР  гр.Плевен
Поощрение Ангел Ивов Калинов
НЧ „Дръстър-2012” гр.Силистра
Поощрение Валентин Данаилов Здравков
НЧ „Христо Ботев – 1872”
гр.Нови пазар
Поощрение Ивън Светославов Савов
НЧ „Искра-1909” с.Константиново
Поощрение Кристиян Стойков Димитров
ОУ „Добри Чинтулов” гр.Варна
Поощрение Константин Стефанов Стаматов
ОУ „Добри Чинтулов” гр.Варна
Поощрение Милен Красимиров Крумов
ОУ „Добри Чинтулов” гр.Варна
Поощрение Николай Миленов Глушков
НЧ „Христо Ботев – 1872”
гр.Нови пазар
Поощрение Стоян Стоянов Иванов
НЧ „Дръстър-2012” гр.Силистра
  МУЗИКАЛНИ ПАРАЛЕЛКИ
Специална Божидар Маринов Маринов
ОУ „Антон Страшимиров” гр.Варна
Първа Даниел Мирославов Колев
ОУ „Антон Страшимиров” гр.Варна
Първа Димитър Илиянов Добрев
ОУ „Антон Страшимиров” гр.Варна
Втора Георги Янев Тодоров
ОУ „Антон Страшимиров” гр.Варна
Втора Живомир Мартинов Атанасов
ОУ „Антон Страшимиров” гр.Варна
Трета Иван Андреев Йорданов
ОУ „Антон Страшимиров” гр.Варна
Трета Кристиян Ангелов Стоянов
ОУ „Антон Страшимиров” гр.Варна
Трета Мартин Георгиев Ганчов
СУ „Сава Доброплодни”гр.Шумен
Поощрение Добромир Иванов Данев
СУ „Сава Доброплодни”гр.Шумен
Поощрение Калоян Миленов Красимиров
СУ „Сава Доброплодни”гр.Шумен
Поощрение Кристен Асенова Димитрова
СУ „Св.Св.Кирил и Методий”
гр.Пордим
Поощрение Калоян Янков Янков
ОУ „Антон Страшимиров” гр.Варна
Поощрение Теодор Владимиров Томов
ОУ „Антон Страшимиров” гр.Варна

Индивидуални изпълнители – ІІ група

Награда Име, презиме, фамилия
  МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ
Първа Кристиян Диянов Калев
НЧ „Искра-1909” с.Константиново
Втора Антонио Атанасов Минев
НЧ „Дръстър-2012” гр.Силистра
Втора Стилиян Валентинов Василев
СУ „Св.Св.Кирил и Методий”
Гр.Белослав
Трета Ивалин Ивалинов Райчев
НЧ „Христо Ботев – 1872”
гр.Нови пазар
Трета Радостин Цветомиров Цветков
НЧ „П.Р.Славейков” гр.Варна
Трета Юлиян Ангелов Карагьозов
СУ „Св.Св.Кирил и Методий”
гр.Пордим
Поощрение Георги Красимиров Христов
НЧ „Н.Й.Вапцаров-1895” гр.Дулово
Поощрение Ивайло Тодоров Енев
НЧ „Васил Левски – 1958” тр.Балчик
Поощрение Ивайло Петров Йорданов
НЧ „Дръстър-2012” гр.Силистра
Поощрение Калоян Кирилов Лаков
гр.Силистра
  МУЗИКАЛНИ ПАРАЛЕЛКИ
Първа Виктор Златков Златев
НГХНИ „Константин Преславски”
гр.Варна
Първа Йордан Димитров Йорданов
ОУ „Антон Страшимиров” гр.Варна
Втора Галин Георгиев Ганчов
СУ „Сава Доброплодни” гр.Шумен
Трета Александър Стилиянов Ганчев
ОУ „Антон Страшимиров” гр.Варна
Поощрение Йордан Веселинов Енчев
НГХНИ „Константин Преславски”
Гр.Варна
Поощрение Стефан Стоянов Димов
НГХНИ „Константин Преславски”
Гр.Варна
Поощрение Християн Деянов Цонев
ОУ „Антон Страшимиров” гр.Варна
  МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА
Първа Виктор Деянов Маринов
НУИ „Добри Христов” гр.Варна
Първа Павел Йорданов Лазаров
НУИ „Добри Христов” гр.Варна
Втора Георги Пламенов Панайотов
НУИ „Добри Христов” гр.Варна
Втора Павел Пламенов Димитров
НУФИ „Филип Кутев” гр.Котел
Втора Христомир Динков Недев
НУФИ „Филип Кутев” гр.Котел
Трета Данаил Красимиров Динев
НУИ „Добри Христов” гр.Варна
Трета Петър Димитров Димитров
НУФИ „Филип Кутев” гр.Котел
Поощрение Александър Георгиев Панайотов
НУИ „Добри Христов” гр.Варна
Поощрение Йован Вълков Стоянов
НУФИ „Филип Кутев” гр.Котел
Поощрение Радослав Михайлов Василев
НУФИ „Филип Кутев” гр.Котел
Поощрение Стоян Росенов Иванов
НУФИ „Филип Кутев” гр.Котел

 
Индивидуални изпълнители – ІІІ група

Награда Име, презиме, фамилия
Специална Александър Пламенов Тодоров
НУИ „Добри Христов” гр.Варна
Специална Милен Герчев Георгиев
НУИ „Добри Христов” гр.Варна
Специална Радослав Мариянов Димитров
НУФИ „Филип Кутев” гр.Котел
Първа Йоан Иванов Русков
НУИ „Добри Христов” гр.Варна
Втора Георги Ангелов Гонов
НУФИ „Филип Кутев” гр.Котел
Трета Мартин Ангелов Георгиев
НУИ „Добри Христов” гр.Варна
Поощрение Айгюн Ибрям Ахмет
НЧ „Христо Ботев – 1872”
гр.Нови пазар
Поощрение Даниел Филипов Евгениев
НЧ „П.Р.Славейков” гр.Варна
Поощрение Димитрина Николаева Кумбилиева
ПМГ Академик Методий Попов” гр.Варна
Поощрение Мартин Тодоров Тодоров
НУИ „Добри Христов” гр.Варна
Поощрение Станьо Тодоров Петров
НГХНИ „Константин Преславски”
Гр.Варна
Поощрение Стелиан Димитров Атанасов
НУИ „Добри Христов” гр.Варна
Поощрение Стефан Николаев Янков
НУФИ „Филип Кутев” гр.Котел
Поощрение Цветомир Антонов Тотев
НУИ „Добри Христов” гр.Варна

Индивидуални изпълнители – ІV група

Награда Име, презиме, фамилия
Първа Никола Светланов Георгиев
ШУ „Еп.Константин Преславски” гр.Шумен
Втора Илия Илийчев Янакиев
гр.Варна

Индивидуални изпълнители – V група

Награда Име, презиме, фамилия
Първа Борислава Петрова Симеонова
Гр.Плевен
Втора Николай Андонов Николов
С.Преселци

Каба-гайда I група

Награда Име, презиме, фамилия
Първа Стоян Живков Гушков
НЧ „Христо Ботев – 1871” гр.Смолян
Втора Костадин Иванов Петров
НЧ „Христо Ботев – 1871” гр.Смолян
Трета Никола Костадинов Илчев
НЧ „Христо Ботев – 1871” гр.Смолян

 

Каба гайда IІ група

Награда Име, презиме, фамилия
Първа Иван Тодоров Дурев
НЧ „Христо Ботев – 1871” гр.Смолян
Втора Александър Пламенов Тодоров
НУИ „Добри Христов” гр.Варна
Трета Момчил Веселинов Великов
НЧ „Македония-2005” гр.Варна

 

Камерни гайдарски състави

І група

Награда Състав
Първа Дует
НУФИ „Ф. Кутев”, Котел
Първа

 

Дует
НУИ „Д. Христов”, Варна

ІI група

Награда Състав
Специална Квартет гайди
НУИ „Добри  Христов”, Варна
Първа Квартет гайди
НЧ „Христо Ботев – 1871”, Смолян
Първа Дует
НЧ „Христо Ботев – 1871”, Смолян
Първа Секстет
НУИ „Добри  Христов”, Варна
Първа Трио
НУФИ „Филип  Кутев”, Котел
Втора Дует
НЧ „Христо Ботев – 1871”, Смолян
Втора Квартет гайди
СУ „Сава Доброплодни”, Шумен
Втора Квинтет Гайди
НЧ „Христо Ботев – 1872”, Нови пазар
Трета Дует
НУИ „Д. Христов”, Варна

 

Гайдарски състави над 7 участника

 І група

Награда Състав
Първа Гайдарски оркестър
НУФИ „Ф. Кутев”, Котел
Първа Гайдарски оркестър
ОУ „А. Страшимиров”, Варна

II група

Награда Състав
Специална Гайдарски оркестър
НУИ „Д. Христов”, Варна
Първа Гайдарски оркестър
НУФИ „Ф. Кутев”, Котел


Инструментални камерни състави

І група

Награда Състав
Първа Камерна инструментална група “Варненчета 1”
ОУ “ Антон Страшимиров” Варна
Първа Камерна група
ОУ “ Антон Страшимиров” Варна
Втора Камерна инструментална група “Варненчета 2”
ОУ “ Антон Страшимиров” Варна
 
 

ІІ група

Награда Състав
Първа Камерна група
НУИ „Д. Христов”, Варна
Първа Инструментална камерна група „Нашенчета”
ЦПЛР-ЦРД, Плевен
Първа Инструментална камерна група „Орфеони”
Сдружение „Традиции, духовност, култура”, Варна

ІІI група

Награда Състав
Първа Юношески камерен оркестър „Българче” ,
ОДК – ЦПЛР В.Търново
23.04.2017г.
гр. Нови пазар